czwartek, 1 sierpnia 2013

Strojenie dyfuzora..


 Środkowy element dyfuzora został skrócony ze 150mm na 70mm. Czy przyniesie to oczekiwany efekt ? To pokarze już pierwsza jego próba którą planuję już niebawem na torze motocrossowym w Myślenicach.
4 komentarze:

 1. Fajnie zrobileś motor i nie jeden by pozazdrościł ale na silniku i jego tuningu znasz się jak pies na mechanice kwantowej! Wszędzie błedy od membrany do dyfuzora w dodatku te przeróbki dyfuzora.Proponuję zapoznać się od nowa z tematem tuningu i porozmawiać z osobami doświadczonymi.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Wszędzie błedy od membrany do dyfuzora w dodatku te przeróbki dyfuzora.Proponuję zapoznać się od nowa z tematem tuningu i porozmawiać z osobami doświadczonymi."

  W takim razie jako osoba doświadczona w tuningu silników spalinowych oświeć mnie prosze i rozwiń co to dla Ciebie są owe błędy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z całym szacunkiem dla Ciebie , ja nie jestem znawcą ale wystarczy że szperam tematy na forach.
  Coś jest nie halo, wiem że łatwo mówić ale albo coś przeoczyłeś nie wiem. To nie powinno tak chodzić, Membrana i gaznik jest do wyjeb... membrana zle umiejscowiona to tak nie powinno byc, gaznik chinski tez do wyjeba....Dyfuzor tez widziałem jak policzyłęs. Pomyśl nad tym, bo sam motor jest bardzo fajny a szkoda Twoich nerwów bo też dużo sam spiepszyłem i ciągle tesstuję.

  OdpowiedzUsuń